preventavir

Атф-лонг табл. 0.02

Справочная аптек / Каталог лекарств / Поиск лекарств

По запросу Атф-лонг найдено 4 предоложения


Аптека "ЕвроФарм" ( Одесса )

(093) 485-16-86
Украина

Атф_лонг® табл. 0,02 г контурн. ячейк. уп. №40, Борщаговский ХФЗ (Киев, Украина) 95.00 грн.
Аптека "Apteka-web" ( Одесса )

+38 (063) 521 85 04
Украина

Атф_лонг® табл. 0,02 г контурн. ячейк. уп. №40, Борщаговский ХФЗ (Киев, Украина) 90.00 грн.
Аптека "36,5" ( Одесса )

+380949486701
Одесса ул.Новощепной ряд 5

Атф_лонг® табл. 0,02 г контурн. ячейк. уп. №40, Борщаговский ХФЗ (Киев, Украина) 92.00 грн.
Аптека якісних ліків ( Киев )

+38 (063) 224-83-71
г. Киев

Атф_лонг табл. 0.02 n40, Борщаговский ХФЗ, Украина 132.73 грн.

Инструкция и описание Атф-лонг :


Загальна характеристика:
хімічна назва: аденозин-5`-трифосфато-гістидинато-магнію (II) трикалієва сіль октагідрат з натрію хлоридом;
основні фізико-хімічні властивості: таблетки по 0,01 г білого кольору, з плоскою поверхнею, з фаскою; таблетки по 0,02 г білого кольору, з плоскою поверхнею, з фаскою та рискою;
склад: 1 таблетка містить АТФ-ЛОНГу 0,01 г або 0,02 г з вмістом суми аденінових нуклеотидів 6,3 мг або 12,6 мг відповідно;
допоміжні речовини: пудра цукрова, крохмаль кукурудзяний, кальцію стеарат, аеросил, таблетоза-80, натрію бензоат.
Форма випуску. Таблетки.
Фармакотерапевтична група. Кардіологічні препарати. Код АТС СО 1E B10.
Фармакологічні властивості.
Фармакодинаміка. АТФ-ЛОНГ® є оригінальним лікарським препаратом нового класу речовин – різнолігандних координаційних сполук з макроергічними фосфатами, молекула якого складається з аденозин-5`-трифосфату (АТФ), амінокислоти гістидину та солей магнію і калію. Завдяки оригінальній структурі молекула має характерну тільки для неї фармакологічну дію, яка не є властивою для кожного з її хімічних компонентів (АТФ, гістидин, К+, Mg++). АТФ-ЛОНГ® стимулює енергетичний обмін, активність іонтранспортних систем мембран клітин, нормалізує концентрацію іонів калію і магнію, показники ліпідного складу мембран, активність мембранозалежних ферментів, покращує антиоксидантну систему захисту міокарда, знижує концентрацію сечової кислоти. АТФ-ЛОНГ® має антиішемічну, мембраностабілізуючу, антиаритмічну дію завдяки нормалізації метаболічних процесів у міокарді при ішемії і гіпоксії. АТФ-ЛОНГ® поліпшує показники центральної та периферичної гемодинаміки, коронарного кровообігу, підвищує скоротливу здатність міокарда, функціональний стан лівого шлуночка та серцевий викид, що приводить до підвищення показників фізичної працездатності. В умовах ішемії препарат зменшує споживання міокардом кисню, покращує коронарний кровообіг, активує функціональний стан серця, що приводить до зменшення частоти нападів стенокардії та задишки під час фізичних навантажень. Препарат відновлює нормальний синусовий ритм у хворих на пароксизмальну надшлуночкову і суправентрикулярну тахікардію, з мерехтінням і тріпотінням передсердь, а також зменшує активність ектопічних джерел (передсердні та шлуночкові екстрасистоли). АТФ-ЛОНГ® нормалізує концентрацію іонів калію та магнію в тканинах.
Фармакокінетика. Не вивчалась.
Показання для застосування. Препарат призначається в комплексному лікуванні ішемічної хвороби серця, нестабільної стенокардії, постінфарктного та міокардитичного кардіосклерозу, пароксизмальної надшлуночкової і суправентрикулярної тахікардії та в комплексній терапії інших порушень ритму; при вегетативних розладах, мікрокардіодистрофії, синдромі хронічної втоми, гіперурикемії різного походження.
Спосіб застосування та дози. Таблетки АТФ-ЛОНГ® приймають сублінгвально (під язик) і тримають до повного розсмоктування. Разова доза - 10-40 мг 3-4 рази на день, незалежно від прийому їжі. Термін лікування визначає лікар, в середньому він становить 20-30 днів. За необхідності курс повторюють через 10-15 днів. При гострих серцевих станах і пароксизмальній миготливій аритмії разову дозу 10-40 мг приймають через кожні 5-10 хвилин до зникнення негативних симптомів. Максимальна добова доза становить 400-600 мг. Досвіду застосування препарату у дітей немає.
Побічна дія. Не встановлена. Можлива поява нудоти, неприємних відчуттів в епігастрії, при тривалому та неконтрольованому прийомі – гіперкаліємія або гіпермагніємія. Алергічні реакції.
Протипоказання. Гострий інфаркт міокарда, тяжкі форми бронхіальної астми, гіперкаліємія, гіпермагніємія, підвищена чутливість до компонентів препарату. AV блокади II-III ступеня, геморагічний інсульт, вагітність, період годування груддю.
Передозування. Можливий розвиток брадикардії, яку лікують введенням атропіну сульфату. Також можливо виникнення AV блокади та артеріальної гіпотензії.
Особливості застосування. При поєднанні атріовентрикулярної блокади з іншими порушеннями ритму препарат не призначають. При тривалому застосуванні АТФ-ЛОНГ®у потрібно контролювати рівень калію і магнію в крові.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами. АТФ-ЛОНГ® не можна застосовувати одночасно із серцевими глікозидами у зв’язку з підвищенням ризику виникнення атріовентрикулярної блокади. При одночасному прийомі з калійзберігаючими діуретиками та інгібіторами АПФ підвищується ризик розвитку гіперкаліємії, з магнеротом – гіпермагніємії. Дипіридамол посилює терапевтичний ефект АТФ-ЛОНГ®у, а ксантинолу нікотинат – зменшує.
Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі від 3 до 5 °С. Термін придатності - 1 рік.
Умови відпуску. Без рецепта.
Упаковка. По 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці; по 4 контурні упаковки в пачці. По 20 таблеток у контурній чарунковій упаковці; по 2 контурні упаковки в пачці.

Атф-лонг - Инструкция, Цена и описание, цены и наличие в аптеках Киева, Одессы, Украины. заказ и доставка. Полная информация по препарату. Фармакология, показания к применению, противопоказания, способ применения, побочные действия, Атф-лонг лекарственное взаимодействие, беременность, передозировка, форма выпуска, условия хранения, состав.
поиск лекарств киев